Bērnu ballīte ar jautro sviestmaižu gatavošanu un tenisa čempionātu
Publicēts 16. aprīlī, 2010.
Šā gada 17. un 18. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 18:00 tirdzniecības centrs „Domina” jau otro reizi aicina bērnus un viņu vecākus uz bērnu dienām jeb Kidding, kuru laikā ikvienam būs iespēja iesaistīties dažādās izklaidējošās un izglītojošās aktivitātēs.

Šoreiz ēdienu laboratorijā bērni varēs iesaistīties un palīdzēt gatavot jautro sejiņu sviestmaižu kalnus, bet, gardi paēduši, omulīgajā bērnu istabā varēs iepazīties ar burvju mākslinieku aizraujošo profesiju. Savukārt jauno zinātnieku klubiņā bērni gūs zināšanas par virsmas spraigumu jeb kā uzburt milzu ziepju burbuļus, turklāt mākslinieku uzraudzībā bērni paši varēs izmēģināt spēkus maģisko burbuļu izveidē.

Abu dienu garumā bērni varēs zīmēt, līmēt, veidot, smieties, draiskoties un jautroties. Būs arī īpašas bērnu ēdienkartes restorānos un kafejnīcās, kā arī citi patīkami piedāvājumi mazajiem Kidding jeb bērnu dienu viesiem un viņu vecākiem.

Tāpat arī varēs piedalīties „Euronics” organizētajā Wii tenisa čempionātā, ļauties „Annels” jautrajai atrakcijai „Rodeo Bullis” vai izbaudīt veikala „XS Rotaļlietas” sagādātos pārsteigumus – uzspēlēt „Disney” izdevuma „Monopolu”, veidot dažādas plastilīna figūriņas un vēl daudz ko citu. Veikalā „Prisma” būs izveidota īpaša krāsaino smilšu bēršanas darbnīca, varēs iesaistīties papīra ziedu veidošanā un pat tikt pie skaista sejas gleznojuma, bet visi, kam patīk fingerboards, aicināti doties uz veikalu „Sportland”, kur varēs izbaudīt šo jautro nodarbi pēc sirds patikas.

Pulksten 17:00 visiem būs iespēja bez maksas noskatīties leļļu teātra izrādi, kas sestdien tiks rādīta krievu valodā, bet svētdien – latviešu valodā. Visas nodarbības notiks speciāli tām atvēlētajā vietā (bijušajā „Stepper” veikalā iepretim veikalam „Čipollino”), - vecāki tur varēs atstāt savus bērnus un doties paši savās gaitās, esot droši, ka viņu bērni tiks rūpīgi uzraudzīti un pieskatīti.

Plašāka informācija pieejama http://www.domina-shopping.lv/kidding/.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: